O mnie

Jestem absolwentką kosmetologii na Śląskim Uniwersytecie Medycznym, którą ukończyłam 8 lat temu uzyskując tytuł magistra. Podczas studiów, po ukończeniu drugiego roku, rozpoczęłam 3-letnią praktykę w klinice medycyny estetycznej Skin Laser Lubelscy, gdzie miałam możliwość poznania najnowocześniejszych technologii w Polsce. Jestem bardzo wdzięczna dr Krystynie Lubelskiej za stworzenie takiej szansy. W trakcie studiów magisterskich prowadziłam zajęcia dydaktyczne w szkole policealnej, na kierunku technika usług kosmetycznych, co było ciekawym i zupełnie nowym doświadczeniem.

Po studiach postanowiłam przenieść życie prywatne i zawodowe do Krakowa, gdzie po dwóch latach pracy postawiłam sobie nowe wyzwanie i tak powstało studio Freya kosmetologia estetyczna, którą pielęgnuję i ciągle rozwijam.

Specjalizuję się w rewitalizacji skóry, zabiegach przeciwdziałających starzeniu: mezoterapii igłowej (wykonuję ją od 10 lat), karboksyterapii medycznej, radiofrekwencji igłowej i mezoterapii frakcyjnej.

Mam duże doświadczenie w przeprowadzaniu terapii peelingami medycznymi i regulacji pracy skóry mieszanej, trądzikowej i tłustej.

Poświęciłam dużo czasu na opracowanie najefektywniejszych terapii zapobiegania wypadaniu włosów. Zamierzam uzyskać uprawnienia trychologiczne i rozwijać się także w tym kierunku.

Praca z ludźmi i uzyskiwanie wspólnych efektów jest moja pasją, a to dodatkowo napędza mnie do dalszego rozwoju.

Nieprzerwanie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, by na bieżąco wprowadzać nowości z dynamicznie rozwijającego się rynku kosmetologii.

Pomysł pisania bloga zrodził się kilka lat temu, postanowiłam jednak zrealizować plan po osiągnięciu większego doświadczenia.

Blog będzie poświęcony zabiegom z zakresu kosmetologii estetycznej, pielęgnacji skóry, włosów i preparatom do pielęgnacji domowej.

Zamierzam zapraszać do współpracy specjalistów, np. dietetyków, dermatologów, medycyny estetycznej czy geriatrii, którzy przez zamieszczane artykuły będą przybliżać pewne zjawiska.

Czas wolny spędzam podróżując, spotykając się z przyjaciółmi i rodziną i opiekując się 2,5 - letnią córeczką. Macierzyństwo uczy mnie wykorzystywać czas maksymalnie i mimo, że doby się nie da rozciągnąć, możemy być bardziej efektywni w działaniu.

Zachęcam do lektury i dzielenia się Waszymi doświadczeniami!